2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Lunderskov. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Lunderskov er to nye villaer netop sat til salg. På Reinholdts Bakke 2 finder man en rummelig villa til 1.795.000 DKK. Denne bolig tilbyder 139 m² fordelt på 5 værelser, perfekt for en familie, der søger god plads. Villaen er beliggende på en stor grund på 1.591 m².
En anden mulighed er på Kirkevejen 21A, hvor en mere kompakt villa kan findes til en pris af 795.000 DKK. Denne bolig har et areal på 64 m², fordelt på 3 værelser, og står på en grund på 613 m², ideel for dem der ønsker en mindre bolig.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.