Dollerup Høj 14 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Lunderskov - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Lunderskov. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

Blandt de seneste boliger der er kommet til salg i Lunderskov, finder vi villaen på Dollerup Høj 14. Denne bolig byder på 180 kvadratmeter fordelt på 5 rum. Grundens størrelse er 902 kvadratmeter, hvilket giver god plads til udendørs aktiviteter.

Dollerup Høj 14 er udbudt til en pris på 3.845.000 DKK. Villaen ligger i et roligt område og tiltrækker familier med behov for plads både inde og ude.

En anden mulighed i Lunderskov er villaen på Vranderupvej 187. Denne ejendom har et lidt mindre boligareal på 158 kvadratmeter, der er fordelt på 6 rum, hvilket giver en god planløsning for børnefamilier.

Vranderupvej 187 står til en pris på 2.495.000 DKK, og med et grundareal på 1.051 kvadratmeter, er der rig mulighed for at nyde haven og udendørslivet.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga