2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Lunderskov. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Lunderskov er villaen på Koralvænget 13 netop kommet til salg. Med et boligareal på 237 m² findes her hele 8 værelser. Ejendommen befinder sig på en rummelig grund på 1259 m². Prisen er sat til 3.995.000 kr.
En anden boligmulighed i Lunderskov er villaen på Mølleparken 47. Denne villa tilbyder 170 m² bolig, fordelt på 5 værelser. Grunden er på 1036 m², og ejendommen er sat til salg for 2.145.000 kr.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.